Rektaş Makina - Hakkımızda

Rektaş Motor Yenileme Makinaları / Hakkımızda

Hakkımızda

 

Globalleşen dünya üzerinde , işletmeler varlıklarını koruyabilmek ve kar oranlarını arttırabilmek için uluslararası pazarların rekabet koşullarına ayak uydurmak zorundadırlar.
1992 yılında kurulan firmamız teknolojideki gelişmeleri ve yenilikleri sürekli olarak takip etmekte ve Ar–Ge çalışmalarına büyük önem vermektedir. Teknolojik yoğun üretim çalışmalarımızı mühendisler , teknikerler ve üretimde görevli konusunda uzman  teknik  personelimiz ile gerçekleştirmekteyiz.
İşte bu süreçte  Rektaş  Motor  Yenileme  Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. Olarak siz sayın müşterilerimize , sürekli ve maksimum kalite anlayışımızı sunuyor ve sizlere teknolojiyi kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Firmamız 2000 m2 kapalı alanda , kalifiye  personeli ile  ;
Silindir Rektefiye ve Yüzey Frezeleme Makinesi , 
Hidrolik Honlama Makinesi ,
Biyel – kolu bara Makinesi , 
Ana Yatak Bara Makinesi ,
Krank Taşlama Makineleri 
Yüzey Taşlama Makinesi ,
Matkap Makinesi ,
Hidrolik Pres Makineleri üretmektedir.

Rektaş  Motor  Yenileme  Makineleri İmalat San. Ve Tic. Ltd. Şti. olarak yurt içi taleplerinin yanı sıra çeşitli ülkelere de üretmiş olduğumuz makineleri ihraç etmekteyiz. Ürünlerimiz de kullanılan tüm parçalar uluslararası yüksek kalite standartlarında , en kaliteli malzemelerden , yüksek teknolojiye sahip makineler ile günümüz ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde üretilmektedir.
Firmamız kalite ve hizmet anlayışının ; dizayn aşamasından üretime , üretimden müşterilerimize kadar uzanan bir süreç olduğunu bilerek müşteri odaklı düşünce ile gerçekleştirmektedir. 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.